Cały wrzesień kręcimy dla Nowej Soli! 1 września wystartowała Rowerowa Stolica Polski. W tym roku walczymy o to, aby Nowa Sól ponownie była Rowerową Stolicą Polski. Dlatego zachęcamy wszystkich do kręcenia kilometrów dla naszego miasta!

Co zrobić żeby pomóc w wygraniu Pucharu?


Aby dołączyć do zabawy, wystarczy zainstalować na swoim smartfonie specjalną aplikację pn. Rowerowa Stolica Polski. Znajdziemy ją w sklepie Play (dla systemów Android) lub w sklepie Apple Store (dla systemów IOS).  Po zainstalowaniu aplikacji, wybieramy Nową Sól -  aplikacja działa na terenie całego świata  dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce, w którym przebywa, może kręcić kilometry dla Nowej Soli.
Przejechane rowerem kilometry przez wszystkich uczestników mogą dać nam zwycięstwo
Pomożecie, prawda?

 

Zachęcamy też do wzięcia udziału w naszych konkursach!

 
1.       KRĘCĘ DLA NOWEJ SOLI… RYWALIZACJA INDYWIDUALNA

Nagrodą jest: rower trekkingowy marki Wheeler Trekking Go.

2.       KRĘCIMY DLA NOWEJ SOLI… RYWALIZACJA GRUP

Nagrodą jest: kolacja dnia 30.10.2020r. z prezydentem Jackiem Milewskim dla grupy, która wykręci najwięcej kilometrów.

3.       SZKOŁY KRĘCĄ DLA NOWEJ SOLI… RYWALIZACJA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PONADPODSTAWOWYCH

Nagrodą jest: rower Kross Hexagon 5.0

 

 KONKURSY TRWAJĄ OD 1 DO 30 WRZEŚNIA

 

rowerowa stolica Polski aplikacja

 

Zobacz także:

Wszyscy kręcimy dla Nowej Soli!

Cały wrzesień kręcimy dla Nowej Soli! 1 września wystartowała Rowerowa Stolica Polski. W tym roku walczymy o to, aby Nowa Sól ponownie była Rowerową Stolicą Polski. Dlatego zachęcamy wszystkich do kręcenia kilometrów dla naszego miasta!

Więcej…

Zmiany na ulicy Chrobrego

1 sierpnia wprowadzono tymczasową zmianę organizacji ruchu w ciągu ulicy Chrobrego -związana jest ona z budową wałów przeciwpowodziowych w Nowej Soli. Termin obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu – do 31 grudnia 2020.

Więcej…

Konkurs: 9 miesięcy pełnych miłości

Dział profilaktyki i promocji zdrowia w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli zaprasza kobiety w ciąży zamieszkujące na terenie Nowej Soli do udziału w konkursie fotograficznym „9 miesięcy pełnych miłości”.

Więcej…