Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży bogatą ofertę zajęć sportowych, artystycznych czy edukacyjnych. Wszystkie zajęcia są bezpłatne i zaczynają się 1 lipca.

Zapraszamy między innymi na zajęcia fitness dla młodzieży w wieku 13 – 17 lat, zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 7 – 12 lat, wycieczki rowerowe, do Parku Linowego, na zajęcia plastyczne, muzealne piątki - cykl warsztatów plastycznych,  do Zagadkowego Muzeum (to zajęcia w formie indywidualnego, aktywnego zwiedzania Muzeum). Czekają na Was także pracownia taneczna,plastyczna, ceramiczna i wiele, wiele innych atrakcji. Szczegóły na plakacie.

 

Plakat wakacje w mieście

wersja doc

Zobacz także:

Wszyscy kręcimy dla Nowej Soli!

Cały wrzesień kręcimy dla Nowej Soli! 1 września wystartowała Rowerowa Stolica Polski. W tym roku walczymy o to, aby Nowa Sól ponownie była Rowerową Stolicą Polski. Dlatego zachęcamy wszystkich do kręcenia kilometrów dla naszego miasta!

Więcej…

Zmiany na ulicy Chrobrego

1 sierpnia wprowadzono tymczasową zmianę organizacji ruchu w ciągu ulicy Chrobrego -związana jest ona z budową wałów przeciwpowodziowych w Nowej Soli. Termin obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu – do 31 grudnia 2020.

Więcej…

Konkurs: 9 miesięcy pełnych miłości

Dział profilaktyki i promocji zdrowia w Urzędzie Miejskim w Nowej Soli zaprasza kobiety w ciąży zamieszkujące na terenie Nowej Soli do udziału w konkursie fotograficznym „9 miesięcy pełnych miłości”.

Więcej…