Zadzwoń zanim skorzystasz z pomocy Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej.W związku z trwającym w kraju zagrożeniem epidemicznym koronawirusem personel medyczny poradni działającej w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej prosi pacjentów najpierw o kontakt telefoniczny.

Główny Inspektor Sanitarny zaleca najpierw przeprowadzenie wywiadu przez telefon a jeśli to możliwe przeprowadzenie w ten sposób konsultacji. Lekarz dyżurujący w ramach Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej po przeprowadzeniu rozmowy z pacjentem zdecyduje o dalszym postępowaniu. Telefon do gabinetu Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej: 798 662 584 oraz 68 388 21 19, telefon do Rejestracji 68 388 23 97.

 

Wielospecjalistyczny Szpital

Samodzielny Publiczny

Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowej Soli

Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna, ulica Chałubińskiego 1

Budynek B

67-100 Nowa Sól

 

Zobacz także

Darmowe przejazdy autobusami 22 września

We wtorek 22 września Nowa Sól dołącza do Europejskiego Dnia bez Samochodu. Przejazdy Subbusem na wszystkich liniach będą darmowe.

Więcej…

17 września - Nowa Sól pamięta!

17 września obchodzimy dwie ważne dla naszego kraju daty. Tego dnia w roku 1939 doszło do napaści Rosji Sowieckiej na Polskę.

Więcej…

Rozpoczął się remont elewacji dworca PKP w Nowej Soli

Ostatnim elementem remontu dworca, który jest siedzibą Centrum Obsługi Pasażerów oraz Straży Miejskiej, jest remont elewacji budynku. 

Więcej…